jachtklub cheb 640x415.jpgVýsledková listina

 

Jméno závodu:

Švestková regata

Termín od:

12.09.2015 - 13.09.2015

 

CTL:

151509

Sponzor akce:

 

Pořadatel:

Jachtklub Cheb

Místo konání:

Jesenice u Chebu

 

Ředitel:

Skala Josef

Hl. rozhodčí:

Chaloupek Jan 15 R2-480

Třída:

11 - Optimist

Počet lodí: 

26

Vypsaný koef.: 

3

Koeficient: 

3

 

Poř.

Loď

Jméno/sponzor

Kt.

Posádka

Registrace

Subjekt ČSJ

1

2

3

4

5

6

Body

Log.Body

DNC - NZ - Nezávodil

DNS - NS - Nestartoval

OCS - PS - Předčasný start

DNF - ND - Nedokončil

RET - VZ - Loď vzdala

DSQ - DQ - Diskvalifikován

DNE - DD - Def. diskvalifikace

RDG - PN - Přiznání nápravy

ZFP - PT - Procent. trest

BFD - DQ - DQ prav. 30.3

SCP - BT - Bodový trest 44.3

DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1

DPI - BT - Bod. trest dle úvahy

1.

CZE 765

1.Zk

Keblová Lucie 2000

1101-372 32

Český Yacht Klub

3

1

1

2

OCS*

3

10,00

4548

2.

CZE 2051

2.Zk

Burska Zosia 2001

1130-340 32

Yacht Club CERE

6*

5

2

3

1

1

12,00

3645

3.

CZE 786

1.Zc

Vaszi Mikuláš 2002

1609-248 31

YachtClub SK Štětí

2

2

4

9*

4

2

14,00

3117

4.

CZE 799

2.Zc

Jurečka Matěj 2001

1101-373 31

Český Yacht Klub

1

3

3

5

3

7*

15,00

2742

5.

CZE 412

3.Zc

Müller Ondřej 2001

1609-212 31

YachtClub SK Štětí

8

4

9

1

2

10*

24,00

2451

6.

CZE 797

3.Zk

Himmelová Klára 2002

1607-166 32

Yacht Club Nechranice

5

7

11

4

12*

8

35,00

2213

7.

CZE 764

1.Mc

Voženílek Jan 2003

1101-394 41

Český Yacht Klub

4

10

8

8

6

14*

36,00

2013

8.

CZE 810

2.Mc

Himmel Jiří 2003

1607-165 41

Yacht Club Nechranice

7

6

13*

6

11

13

43,00

1839

9.

CZE 9

4.Zc

Sušil Jan 2002

1101-387 31

Český Yacht Klub

12

12

6

17*

9

5

44,00

1685

10.

CZE 150

5.Zc

Viták František 2002

1402-395 31

Jachetní klub Plzeň

10

11

12

7

13*

6

46,00

1548

11.

CZE 195

3.Mc

Jurečka Šimon 2003

1101-415 41

Český Yacht Klub

13

13

5

11

7

15*

49,00

1424

12.

CZE 1397

4.Mc

Rek Adam 2005

1101-210 41

Český Yacht Klub

14

9

17*

10

5

11

49,00

1310

13.

CZE 808

1.Mk

Altmannová Kateřina 2004

1401-459 42

TJ Lokomotiva Plzeň, JO

17*

8

7

13

10

12

50,00

1206

14.

CZE 550

5.Mc

Halouzka Michal 2005

7011-002 41

ALT Optimist

11

15*

10

12

8

9

50,00

1110

15.

CZE 744

2.Mk

Říčanová Nicol 2006

1609-278 42

YachtClub SK Štětí

9

17

OCS*

14

14

17

71,00

1020

16.

CZE 435

3.Mk

Lokajíčková Lucie 2006

1101-352 42

Český Yacht Klub

22

14

14

16

17

23*

83,00

936

17.

CZE 303

6.Mc

Bělík Jan 2007

1508-205 41

Jachtklub Sokolov

23*

16

21

15

19

16

87,00

857

18.

CZE 785

7.Mc

Rais Michal 2006

1609-298 41

YachtClub SK Štětí

16

22*

18

19

18

19

90,00

782

19.

CZE 176

4.Mk

Trejbalová Josefína 2004

1606-268 42

JO,VS Duchcov

15

18

22*

18

20

20

91,00

712

20.

CZE 554

8.Mc

Hanka Vojtěch 2005

1101-039 41

Český Yacht Klub

18

19

15

20

21*

21

93,00

645

21.

CZE 393

9.Mc

Výška Jan 2004

1406-287 41

TJ Prazdroj Plzeň, JO

19

20

19

21

15

25*

94,00

581

22.

CZE 782

Šulc David 2003

1607-168 41

Yacht Club Nechranice

21

DNC

DNC

DNC*

16

4

95,00

521

23.

CZE 82

4.Zk

Drahorádová Lucie 2002

1504-107 32

Jachtklub Cheb

26*

21

16

24

23

18

102,00

463

24.

CZE 22

5.Mk

Hatle Maria Stella 2005

1101-208 42

Český Yacht Klub

24*

23

20

22

22

22

109,00

407

25.

CZE 6

Janota Jonáš 2006

1101-363 41

Český Yacht Klub

25*

24

23

23

24

24

118,00

354

26.

CZE 824

Horský Juraj 2003

1503-270 41

TJ LOKOMOTIVA Cheb

20

25

DNC

DNC*

DNC

DNC

126,00

303

                                                                                                                                                                                                            Race Control v.2015.03.25

Děkujeme Karlovarskému kraji za finanční podporulogo_karlovarsky_kraj.jpg

                                                                                      50.ročníku Švestkové regaty