Výsledková listina


Jméno závodu: YC Kladno RaceTermín od:6. 6. 2015 - 7. 6. 2015
CTL:151208Sponzor akce:
Pořadatel:YC KladnoMísto konání:Jesenice u Chebu
Ředitel:VINKL PetrHl. rozhodčí:Chaloupek Jan 15 R2-480
Třída:02 - FinnPočet lodí: 25Vypsaný koef.: 7Koeficient: 4
Poř.LoďJméno/sponzorKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ123BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRET - VZ - Loď vzdalaDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
DPI - BT - Bod. trest dle úvahy
1.CZE 3Lidařík Rudolf 19782103-437 11LS Brno2 3 1 6,005925
2.CZE 33Rameš Ivan 19621703-229 11Jachtklub Česká Lípa1 5 2 8,004721
3.CZE 318Plecitý Martin 19571214-017 11JK Toušeň3 1 4 8,004016
4.CZE 75Skalický Vladimír 19601219-006 11Lodní klub Štěchovice6 4 5 15,003517
5.CZE 313Kramář Petr 19631703-072 11Jachtklub Česká Lípa7 2 9 18,003129
6.CZE 67Jochovič Josef 19621203-170 11YC Neratovice10 7 3 20,002812
7.CZE 21Čajčík Jan 19882103-771 11LS Brno4 12 7 23,002544
8.CZE 8Outrata Jiří 19471214-086 11JK Toušeň11 6 8 25,002312
9.CZE 119Trnavský Martin 19702101-497 11Jachtklub Brno5 20 6 31,002108
10.CZE 30Výška Tomáš 19741406-249 11TJ Prazdroj Plzeň, JO13 8 13 34,001925
11.CZE 25Šilhavý Jiří 19761213-170 11Yacht Club Kladno16 11 10 37,001759
12.CZE 112Ďásek František 19501504-061 11Jachtklub Cheb9 14 15 38,001608
13.CZE 333Podhorec Štefan ml. 19831213-110 11Yacht Club Kladno12 9 18 39,001469
14.GRE 6Chomát Martin 19711401-180 11TJ Lokomotiva Plzeň, JO8 15 17 40,001340
15.CZE 221Fetterle Jiří 19791703-230 11Jachtklub Česká Lípa17 10 19 46,001220
16.CZE 32Šilhavý Jaromír 19641213-164 11Yacht Club Kladno15 19 12 46,001108
17.CZE 52Bláha Martin 19731402-206 11Jachetní klub Plzeň14 16 16 46,001003
18.CZE 102Dragoun Ivan 19661402-352 11Jachetní klub Plzeň18 13 21 52,00904
19.CZE 222Vinkl Petr 19651213-102 11Yacht Club Kladno22 21 11 54,00810
20.CZE 58Dušan Makrlík 19671410-047 11JK Klatovy20 22 14 56,00721
21.CZE 59Ručka Tomáš 19851213-141 11Yacht Club Kladno19 17 20 56,00636
22.CZE 7Pouska Svatopluk 19431406-167 11TJ Prazdroj Plzeň, JO23 18 DNC 67,00555
23.CZE 37Hájek Libor 19591504-064 11Jachtklub Cheb21 24 22 67,00478
24.CZE 813Brezík Michal 19341406-247 11TJ Prazdroj Plzeň, JO24 23 23 70,00404
25.CZE 3331Gebhart Zdeněk 19591504-010 11Jachtklub ChebDNC DNC DNC 78,000

Race Control v.2015.03.25