Výsledková listina


Jméno závodu: Stříbrná plachetniceTermín od:14.05.2022 - 15.05.2022
CTL:221505Sponzor akce:
Pořadatel:Jachtklub Cheb, z. s.Místo konání:Jesenice u Chebu
Ředitel:Ing. Rostislav MarečekHl. rozhodčí:Chaloupek Jan 1504 R0480
Třída:11 - OptimistPočet lodí: 26Vypsaný koef.: 3Koeficient: 3
Poř.LoďJméno/sponzorKt.PosádkaRegistraceSubjekt ČSJ1234BodyLog.Body
DNC - NZ - NezávodilDNS - NS - NestartovalOCS - PS - Předčasný start
DNF - ND - NedokončilRET - VZ - Loď vzdalaDSQ - DQ - Diskvalifikován
DNE - DD - Def. diskvalifikaceRDG - PN - Přiznání nápravyZFP - PT - Procent. trest
BFD - DQ - DQ prav. 30.3SCP - BT - Bodový trest 44.3DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1
DPI - BT - Bod. trest dle úvahyUFD - DU - Disk. podle vlajky U
NSC - SC - Nesplnil dráhu
1.CZE 8591.ZcPeterka Tomáš 20071101-0470 31ČYK1* 1 1 1 3,004388
2.CZE 8431.ZkLojková Karolína 20081305-0321 32JK Černá v Pošumaví8* 3 4 2 9,003485
3.CZE 8202.ZcZákoucký Václav 20101101-0526 31ČYK2 2 9* 7 11,002957
4.CZE 8811.MkSkořepová Anna 20121101-0507 42ČYK3 6* 5 4 12,002582
5.CZE 9282.ZkCintlová Zuzana 20101504-0132 32JK Cheb7* 5 7 3 15,002291
6.CZE 8831.McLojka Jakub 20101305-0328 41JK Černá v Pošumaví10* 10 2 5 17,002054
7.CZE 8403.ZcKlíma Jáchym 20081101-0433 31ČYK5 7* 6 6 17,001853
8.CZE 862.McŠtolba Marek 20111101-0572 41ČYK9 8 3 10* 20,001679
9.CZE 8703.ZkKlímová Johana 20101101-0514 32ČYK11* 4 8 11 23,001525
10.CZE 9324.ZcKnorr Petr 19761606-0956 31VS Duchcov4 13 10 14* 27,001388
11.CZE 6154.ZkVlčková Světlana 20101606-0301 32VS Duchcov6 12 11 13* 29,001264
12.CZE 7635.ZkLokajíčková Kateřina 20091101-0485 32ČYK14* 9 13 9 31,001151
13.CZE 7816.ZkBartušková Roxie Berta 20101101-0558 32ČYK12 11 12 15* 35,001046
14.CZE 9567.ZkDrahorádová Ema 20101504-0109 32JK Cheb13 14 14 18* 41,00950
15.CZE 7118.ZkBrejšová Nevena 20101504-0110 32JK Cheb15 16* 15 12 42,00860
16.CZE 9585.ZcPitel Štěpán 20081508-0209 31JK Sokolov20* 20 16 8 44,00776
17.CZE 9173.McKošík Benjamín 20121101-0571 41ČYK21 15 DNC* 16 52,00697
18.CZE 5552.MkKošíková Matilda 20111101-0615 42ČYK16 18 19 23* 53,00622
19.CZE 7186.ZcBinko Šimon 20081402-0462 31JK Plzeň19 17 21* 17 53,00552
20.CZE 8044.McSkala Filip 20121504-0122 41JK Cheb17 21* 18 20 55,00485
21.SVK 22075.McKrieglstein Jan 20111504-0118 41JK Cheb18 19 20* 19 56,00422
22.CZE 799.ZkRezková Ludmila 20091504-0141 32JK Cheb22* 22 17 21 60,00361
23.CZE 11113.MkBrejšová Violeta 20121504-0111 42JK Cheb23* 23 22 22 67,00303
24.CZE 2104.MkKuncová Marie 20121508-0222 42JK SokolovDNC* DNC DNC DNC 81,000
24.CZE 7927.ZcBinko Štěpán 20101402-0461 31JK PlzeňDNC* DNC DNC DNC 81,000
24.CZE 846.McŠulc Jan 20131130-1882 41YC CEREDNC* DNC DNC DNC 81,000

Race Control ver.: 2021.05.20