Nadcházející události
Čvc
31
So
celý den O pohár Karlovarského kraje
O pohár Karlovarského kraje
Čvc 31 – Srp 1 celý den
závod O pohár Karlovarského kraje CTL závodu:2115074 závod je vypsán pro tyto lodní třídy:L47-3C pořadatel závodu: Jachtklub Sokolov Přihlásit do závodu se můžete ZDE
Srp
7
So
celý den JESENICKÝ POHÁR VI.
JESENICKÝ POHÁR VI.
Srp 7 celý den
Šestý tréninkový závod pro lodní třídu Optimist a Laser4,7 pořadatel: Jachtklub Sokolov CTL závodu:211522 Přihlásit se do závodu můžete ZDE  
Srp
21
So
celý den Modrá stuha Jesenice
Modrá stuha Jesenice
Srp 21 – Srp 22 celý den
závod Modrá stuha Jesenice CTL závodu:211510 závod je vypsán pro tyto lodní třídy:Las-3C,Q-2 pořadatel závodu: Jachtklub Sokolov Přihlásit se do závodu můžete ZDE
Zář
18
So
celý den Švestková regata
Švestková regata
Zář 18 – Zář 19 celý den
56.ročník závodu Švestková regata CTL závodu:211511 závod je vypsán pro tato lodní třídy:Las-7P,Pir-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-2 pořadatel závodu: Jachtklub Cheb Přihlásit do závodu se můžete ZDE
Lis
13
So
celý den Evropa CUP
Evropa CUP
Lis 13 – Lis 14 celý den
závod Evropa CUP CTL závodu:211514 závod je vypsán pro tyto lodní třídy: Evr-1 pořadatel závodu: Jachtklub Cheb Přihlásit do závodu se můžete ZDE
Rubriky

Rok 2012

O víkendu 22-23.září 2012 se konal  47.ročník  Švestkové regaty.

Do závodu se přihlásilo celkem  64 závodníků.  lodní řída Optimist 24 závodníků , lodní třída Finn 13 závodníků , lodní třída Evropa 19 závodníků , lodní třída Laser 4 závodníci , lodní třída Pirát 4 závodníci .

 

 

  

   Nejmladší účastník závodu lodní třída Optimist

   Hofmanová Barboraročník 2005

   Jakchtklub Lokomotiva Plzeň

 

  

  Nejstarší ůčastník závodu lodní třída Finn

  Poustka Svatoplukročník 1943

   TJ Prazdroj Plzeň

 

 

 

 

 

 

 

Zde jsou výsledky závodu

lodní třída Pirát                        1.Místo  Sivý Josef , Sivý Dalibor – JO Slavoj Hluboká n/Vlt

                                                    2.Místo  Šedivák Jiří  – TJ Lokomotiva Plzeň JO  , Větrovský Václav – Jachtklub Cheb

                                                    3.Místo Klimeš Ondřej , Klimešová Taťána – TJ Prazdroj Plzeň, JO

lodní třída Finn                       1.Místo Výška Tomáš – TJ Prazdroj Plzeň, JO

                                                    2.Místo  Dragoun Dominik – Jachetní klub Plzeň

                                                   3.Místo Bláha Martin – Jachetní klub Plzeň

lodní třída Evropa                 1.Místo  Sivý Štěpán – JO Slavoj Hluboká n/Vlt

                                                 2.Místo Škoda Jan – TJ Lokomotiva Plzeň, JO

                                                 3.Místo Soukal Miloslav – YC Neratovice

lodní třída Laser                    1.Místo Vaidiš Tomáš – Jachtklub Sokolov

                                                 2.Místo Vaidišová Kateřina – Jachtklub Sokolov

                                                 3.Místo Netopilík Zdeněk – Jachtklub Sokolov

lodní třída Optimist            1.Místo Mareček Šimon – TJ Jachtklub Brno

                                                  2.Místo Dobrý Jakub – TJ Lokomotiva Plzeň, JO

                                                 3.Místo Keblová Lucie  – Český Yacht Klub

 

 

První fotografie z dnešního dost náročného závodu jsou zde.
Foukal silný vítr stím spojené velké vlny takže omluvte kvalitu záznamu.

Fotky v plné velikosti najdete ZDE na tomto odkazu

Jednotlivé výsledkové listiny najdete ZDE na tomto odkazu

Dnes nám začal závod do kterého se přihlásilo 17 posádek. Jedna posádka z Rakouska dvě z Německa ostatní byli z České republiky. V 11 hodin proběhl nástup závodníků kde byli závodníci seznámeni s pravidly závodu.Start první rozjížďky je naplánován na 12 hodin ,ale pro nedostatek větru bude zatím odložen.

Okolo 13 hodiny začal foukat vítr 4m/s takže první rozjížďka mohla začít. Start první rozjížďky proběhl v cca 13-10 hodin.

Druhý den začala první rozjížďka až okolo 14-30hod. a celkem se za druhý závodní den odjely 3 rozjížďky.

Třetí závodní den nám bohužel vítr nepřál okolo 15 hodiny byl sice jeden pokus kdy závodníci vyrazily na vodu ,ale bohužel cca po  hodince čekání na vítr byla rozjížďka odložena.

Poslední závodní den se podařily odjet ještě dvě rozjížďky.

Vyhodnocení závodu je ZDE

V celkovém pořadí se umístili:

  1. CZE 554 – Sivý Josef – Sivý Dalibor
  2. GER 4149 – Bauditz Jeus – Lorenz Ulf
  3. CZE 555 – Rybáček Josef – Hendrych Václav

Mistrovství ČR:

  1. CZE 554 – Sivý Josef – Sivý Dalibor
  2. CZE 555 – Rybáček Josef – Hendrych Václav
  3. CZE 568 – Tobolka Michal – Gardavský Petr

Výsledková listina závodu MčR Pirát 2012 – Pro zobrazení výsledkové listiny klikněte zde

Krátký video sestřih ze závodu je zde. Přeji hezkou podívanou.

Fotografie ze závodu jsou ZDE