Rubriky

Aktuality

Evropa Cup byl ve znamení Oktoberfestu

O víkendu 13-14.11.2021 se na Jesenické přehradě jel poslední závod letošní sezóny Evropa Cup.

CTL závodu: 211514

Do závodu bylo celkem přihlášeno 31 závodníků. Listopadové počasí bylo opravdu jen pro otrlé teplota vzduchu okolo 4 stupňů celsia a jako bonus ještě mrholení to vyžadovalo opravdovou odvahu.

I přes počasí do kterého by psa nevyhnal se za sobotu se odjelo 5.rozjížděk.

V pozdním odpoledni přijel pro účastníky závodu a jejich doprovod autobus a odvezl je na prohlídku historického Chebského náměstí.A také na luxusní večeři do restaurace U krále Jiřího ,kde na každého čekalo pečené kolínko a pivečko.

Okolo dvacáté hodiny byli již všichni zpátky na Jesenici kde na všechny čekalo překvapení v podobě nádherného ohňostroje.


Ceny pro vítěze
  • 1.místo Štěpán Novotný – Jachtklub Cheb
  • 2.místo Václav Novotný – Jachtklub Cheb
  • 3.místo Tomáš Mlejnek – Yachtklub SK Štětí

Všem děkujeme za účast .

Závod “Cena Lokomotivy” byl zároveň posledním závodem ze série závodů Sdruženého krajského přeboru Plzeňského a Karlovarského kraje v lodní třídě Optimist a v Plzni byly vyhlášeny celkové výsledky.

Náš OPTI team se umístil takto: Mladší žactvo – 1.místo Zuzka Cintlová, 2.místo Ema Drahorádová, 3.místo Filip Skala, 4.místo Nevenka Brejšová, 5.místo Violka Brejšová, 15místo. Vítek Motlík

Zuzanka Cintlová si nemohla převzít pohár, protože byla nemocná, přivezeme ho na schůzi 😉

Starší žactvo: 2.místo Lída Rezková, 7.místo Petr Stýblo

O víkendu se v Plzni na Boleváku jel závod Cena Lokomotivy, který byl vypsán pro lodní třídy Optimist, Fireball a RS Feva. Náš OPTI team si vedl opět skvěle. Závod vyhrála Emča Drahorádová, druhá se umístila Nevenka Brejšová a třetí místo obsadila Lída Rezková, 6. Filip Skala, 7. Violka Brejšová.

Našim mladým jachtařům a jejich rodičům děkujeme za účast na závodě.